شلیل رد گلد(مغان)

شلیل رد گلد معروف به مغان یکی از ارقام زودبازده در بین شلیل ها میباشد که نهال آن بعد از کشت 2 سال شروع به باردهی میکند بسیار پر بار بوده و از ارقام ژنوتیپ برتر میباشد این نوع نهال از ارقام پر فروش میباشد برای خرید نهال شلیل رد گلد یا شلیل مغان با  مهندس خیری تماس حاصل فرمایید .

شلیل مغان یکی از ارقام مشهور در بین سایر شلیل که به دلیل بود زودرس بودن به شلیل مغان زودرس نیر شناخته میشود برای دریافت قیمت شلیل مغان با شماره سایت تماس بگیرید. درخت شلیل مغان دارای عمر اقتصادی بیشتری میباشد. شلیل ردگلد مغان و نهال شلیل مغان نیز موجود میباشد .

این نوع شلیل دارای میوه پر بار و زوده بازده از سایر شلیل ها میباشد

خرید نهال شلیل با تخفیف ویژه نهالستان تاج

ارسال به تمامی نقاط کشور با کادری مجرب

تمامی نهال های  شلیل زیر نظر جهادکشاورزی تولید میشود

گارانتی دوسال نهال ها

تاج نهال

تاج نهال

شلیل رد گلد(مغان)

شلیل رد گلد(مغان)

شلیل رد گلد(مغان)

شلیل رد گلد(مغان)

ارقام مختلف نهال های شلیل :

  • شلیل محلی
  • شلیل مغان
  • شلیل شبرنگ
  • شلیل شمس
  • شلیل انجیری بشقابی
  • شلیل سفید آمریکایی
  • و …

توضیحات در مورد کاشت شلیل :

میزان نیاز سالیانه مصرف آب در نهال شلیل ۶ الی ۷ هزار متر مکعب بوده و در فاصله 3×3 بایستی کاشت شود . دقیقا همانند نهال هلو تا یک دهه قبل ، عمر تقریبی نهال هلو نهایتا به ۱۲ سال می رسید که با اصلاح نژاد این رقم نهال ، عمر تقریبی آن را به ۵۰ سال رسانده ایم .

با تشکر : مهندس ابراهیم خیری

#موجود_در_نهالستان_تاج_نهال

معرفی شلیل رد گلد(مغان)

این میوه دارای شکلی گرد، پوستی قرمز رنگ است. گوشت این محصول زرد یا قرمز است بهتر است.تولید نهال شلیل ردگلد از چین آغاز شده است،همچنین دارای رشد بالایی است به این صورت در مدت کوتاهی شاهد رشد بسیار زیاد برگ و شاخه های این درخت شلیل خواهید بود
نهال شلیل رد گلد معمولا به صورت پیوندی تولید می شود.بهترین پایه برای درخت شلیل رد گلد دانه های شلیل است
نهال شلیل ردگلد جز محصولات میان رس محسوب می شود، این محصول در پایان ماه تیر یا روز های اولیه مرداد ماه قابل برداشت است

زمان مناسب کاشت و برداشت نهال شلیل مغان :
قطعا یکی از فاکتورهای اساسی در هنگام خرید نهال توجه به عملکرد و ویژگی نهال و سازگاری آن با شرایط اقلیمی منطقه می باشد. نهال شلیل مغان معمولا در هر نوع آب و هوایی امکان رشد دارد و ایران از مناطق مهمی در زمینه پرورش نهال شلیل می باشد. البته شلیل نسبت به گرمای تابستان مقاومت خوبی دارد اما زمستان خیلی سرد باعث یخ زدن شاخه ها و جوانه های درخت شلیل مغان می شود و امکان خشک شدن آن وجود دارد.(شلیل رد گلد)

ویژگی های کاشت نهال شلیل مغان
زمین مناسب برای رشد نهال شلیل مغان باید خاک زهکشی شده و شنی داشته باشد بافت مرطوب برای رشد نهال شلیل مناسب نیست. توجه داشته باشید که هیچ گاه ریشه نهال شلیل مغان را غرقاب نکنید زیرا این نوع نهال از غرقاب شدن آسیب شدیدی می بیند.

نهال شلیل مغان در آب و هوای گرم رشد خوبی دارد به طوری که سرمای زیاد و طولانی به جوانه و شاخه های آن آسیب وارد می کند. نهال شلیل مغان در برابر گرمای تابستان مقاومت بالایی دارد.
شلیل مغان نسبت به دیگر انواع نیاز بیشتری به آبیاری دارد به طوری که هر درخت شلیل در سال به 7 متر مکعب آب نیازمند است.

در زمان کاشت فاصله 3*3 باید رعایت شد. درخت شلیل به آفت بیماری های قارچی که در بین درختان شایع است مبتلا می شود به منظور جلوگیری از چنین مشکلی باید در فصول مشخص عملیات سمپاشی صورت بگیرد. درخت شلیل معمولا هر سال هرس می شود تا شاخه های جوان تری رشد کند.(شلیل رد گلد)

#موجود_در_نهالستان_تاج_نهال

برای خرید نهال شلیل مغان و یا قیمت نهال شلیل با شماره های زیر میتوانید تماس حاصل فرمایید.

خرید نهال شلیل مغان با تخفیف

با تشکر : مهندس ابراهیم خیری

فروش نهال شلیل-فروش نهال شلیل در مازندران- فروش نهال شلیل حسن پور- فروش نهال شلیل سفید- فروش نهال شلیل انجیری-فروش نهال شلیل دیررس- خرید اینترنتی نهال شلیل- فروش نهال شلیل حسن پور-قیمت نهال شلیل شمس-خرید نهال شلیل سفید-فروش نهال شلیل سفید-قیمت نهال شلیل انجیری-فروش نهال شلیل انجیری–خرید اینترنتی نهال شلیل-قیمت نهال شلیل مغان-فروش نهال شلیل در مازندران-فروش نهال شلیل دیررس-فروش نهال شلیل در مازندران-فروش نهال شلیل دیررس-فروش نهال شلیل حسن پور-فروش نهال شلیل در مازندران