نهال گلابی قرمز آنجو

نهال گلابی قرمز آنجو

نهال گلابی قرمز آنجو نوعی از ارقام گلابی میباشد که میوه آن به صورت قرمز و درشت میباشد این نوع نهال از نظر اقتصادی حائز اهمیت میباشد مدت نگه داری آن در انبار 6 ماه میباشد . برای خرید نهال با  مهندس خیری تماس حاصل فرمایید . تمامی نهال ارقام گلابی به صورت تضمینی ارسال میشود . ارسال به تمامی نقاط کشور با تیم مجرب تاج نهال- خرید مطمئن –دارای مجوز رسمی از جهادکشاورزی 

دارای گارانتی 2 ساله محصولات 

نهال گلابی قرمز آنجو

نهال گلابی قرمز آنجو

نهال گلابی قرمز آنجو

نهال گلابی قرمز آنجو

گلابی قرمز-گلابی قرمز آنجو،گلابی قرمز رنگ،گلابی قرمز قیمت،گلابی قرمز هلندی،گلابی قرمز در خواب،خواص گلابی قرمز،تعبیرخواب گلابی قرمز،عکس گلابی قرمز

🔴مشخصات نهال گلابی قرمز آنجو
✅نهال گلابی رد انجو قرمز که از متفاوت‌ترین ارقام گلابی محسوب می‌شود.مبدأ آن کشور فرانسه می‌باشد. گلابی رد آنجو قرمز، به عطر و طعم فوق‌العاده‌ای که دارد مشهور بوده و قرمز رنگ است.
همین مزیت باعث شده است تا کشاورزان را نسبت به خرید وکشت این محصول سوق دهد.
✅نهال گلابی رد آنجو قرمز از لحاظ آب و هوایی بسیار مقاوم به سرما و حتی خشکی است در واقع این نهال می‌تواند شرایط سخت را تحمل کرده و همچنان به رشد و باردهی خود ادامه دهد؛درخت گلابی رد آنجو باردهی خوبی داشته و میزان محصول برداشتی از آن قابل توجه است.

🔴فاصله کاشت نهال گلابی رد آنجو قرمز
✅به هنگام کاشت نهال گلابی رد آنجو قرمز باید توجه داشت که فاصله مطلوب بین نهال‌ها از 3 الی 5 متر باشد. این فاصله باید برقرار شود تا درخت گلابی آنجو کاملا در معرض نور قرار گرفته و ریشه درختان نیز پس از رشد در زیر خاک باهم تداخل نداشته باشند.

🔴عمر اقتصادی و میزان باردهی
✅عمر اقتصادی گلابی رد آنجو قرمز از 30 سال الی 50 سال است که از نظر اقتصادی مطلوب است.
✅عملکرد درخت گلابی آنجو در هر یک هکتار حدودا برابر با 50 تن می‌باشد که باتوجه به حساسیت کم به شرایط آب و هوایی در این درخت، مقدار خوبی برای برداشت در مناطق بسیار سرد یا خشک می‌باشد.

🔴زمان کوددهی ومیزان آبیاری
✅زمان کوددهی درخت گلابی آنجو از اواسط پاییز تا اواخر زمستان قابل اجراست
✅درخت گلابی آنجو نیاز آبی متوسطی داشته و مدت زمان مناسب برای آبیاری این درخت هر دو هفته یک بار می‌باشد. باغداران باید به این نکته توجه داشته باشند که آبیاری درخت گلابی آنجو در سال‌های ابتدایی کاشت، به ویژه در سال اول باید به صورت کاملا منظم انجام گیرد تا ریشه به خوبی رشد کرده و گسترده شود. همچنین لازم به ذکر است که پس از بالغ‌تر شدن درخت گلابی آنجو، می‌توان فاصله زمانی بین هر آبیاری را افزایش داد.

ارقام مختلف نهال های گلابی :

  • گلابی جنگلی
  • گلابی ویلیام دوشس
  • گلابی درگزی
  • گلابی شاه میوه
  • گلابی بیروتی
  • گلابی مشو
  • گلابی ازمیر
  • گلابی سیبی
  • گلابی رد آنجو

و …

توضیحات در مورد کاشت نهال گلابی :

نهال گلابی به دلیل پایین بودن حجم ، قسمت زیادی از زمین اراضی را اشغال نمیکند ، فاصله استاندارد بین نهال های گلابی معمولا ۳×۳ میباشد ، و از سال دوم شروع به باردهی میکند

آبدار بودن ثمره این نهال همچنین درشتی و سنگینی آن و بازار پسندی ثمره گلابی شرایط اقتصادی لازم را برای کشاورزان ایجاد کرده است تا با خیالی آسوده ایجاد به احداث باغ گلابی کنند .

#موجود_در_نهالستان_تاج_نهال

برای خرید نهال گلابی و یا قیمت نهال گلابی با شماره های زیر میتوانید تماس حاصل فرمایید.

با تشکر : مهندس ابراهیم خیری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *