محصول نهال چندلر سال 1400

گردو خوشه ای چندلر

در نهالستان تاج نهال گردوی چندلر به صورت عمده تولید و عرضه میشود نهال گردو چندلر به دلیل زودبازده بودن از ما بقیه ارقام گردو اهمیت بیشتری دارد در نهالستان گردوی تاج نهال، نهال گردوی چندلر خوشه ای عرضه شده و با بهترین صورت بسته بندی و ارسال میشود . تمامی نهال های گردو به صورت تضمینی  ارسال میشود .گردو چندلر از گردو های ژنوتیپی میباشد که اولین بار در ترکیه به تولید رسیده است نهالستان تاج نهال با توجه به کیفیت بالای گردوی چندلر ترکیه آن را وارد نهالستان کرده و به صورت عمده تولید می کند.

گردو خوشه ای چندلر

گردو چندلر

نمونه اندازه میوه گردو خوشه ای چندلر تاج نهال


تاج نهال

تاج نهال

ویژگی های نهال خوشه ای چندلر

تاریخچه گردو چندلر

نهال گردوی چندلر به صورت ژنوتیپی اولین بار در دانشگاه کالیفرنیا کشور آمریکا به صورت اصلاح ژنتیکی تولید و عرضه شد .  گردو چندلر از سال 1919 تولید شده و کشت میشود به دلیل بالا بودن میزان زودبازدهی آن و طول عمر درخت چندلر یکی از بهترین ارقام در بین گردو ها میباشد .

نمونه نهال گردو خوشه ای چندلر برای احداث باغ گردو توسط تاج نهال

گردو خوشه ای چندلر

بعد از کاشت نهال گردو خوشه ای چندلر، یکی از ویژگی های این نهال مولد بودن بیش از 90 درصد از شاخه های جانبی آن است بنابراین بازدهی بیسیار بالایی را ارایه میدهد . بعد از کاشت اولین نهال گردو چندلر 3 سال بعد میتوانید میوه آن را جمع آوری کنید زود بازده بود .

کیفیت گردو و پوسته چندلر

چندلر آجیل های بزرگی با پوسته نازک و هسته های رنگی بسیار سبک تولید می کند. پوسته نازک و رنگ هسته از ویژگی های مهم در تعیین قیمت فروش گردو است. گردوهایی که رنگ کرنل سبک تری دارند با قیمت های بالاتر می فروشند. دانه های آن به راحتی از پوسته جدا می شود و به راحتی به نصف می رسد.

تیم بسته بندی نهالستان تاج نهال به مدیریت مهندس ابراهیم خیری (گردو خوشه ای گردو چندلر)


میوه تولید شده گردو خوشه ای چندلر پس از کاشت نهال گردو تولید شده تاج نهال

اندازه درخت چندلر

چندلر به شکلی نسبتاً جدی رشد می کند و نیمه قائم است. چندلر برای کاشت با تراکم زیاد مانند فاصله 7 5 5 متر مناسب است. نهال گردو چندلر دیرگل هست و این ویژگی باعث شده است در مقابل یخ زدگی و آفت مقاوم باشد .

ویژگی درخت چندلر

گردو چندلر زود بازده بوده و در اولین کاشت در سال اول باردهی خود را شروع میکند نهال گردوی چندلر از تمامی گردو ها زودتر رشد و میوه میدهد برای اطلاعات بیشتر در مورد کاشت و جوابدهی در نهالستان شما میتوانید از شماره داخل سایت مشاوره رایگان دریافت کنید .

گردو چندلر خوشه ای تاج نهال

نهال گردو خوشه ای گردو چندلر تاج نهال

انواع نهال گردو

ارقام مختلف نهال های گردو خوشه ای :

و …

#موجوددرنهالستانتاجنهال

توضیحات لازم در مورد کاشت نهال گردو :

با توجه به گوناگونی شرایط آب و هوایی حاکم در کشور ایران و ارتفاع از سطح در مناطق مختلف بهتر است که در انتخاب ارقام نهال های گردو خوشه ای دقت لازم را بکار برد …

برای مثال در مناطقی که ارتفاع از سطح دریا در آن منطقه 1800 متر میباشد بهترین گزینه گردوی فرنور و در مناطقی که ارتفاع از سطح دریا در آن منطقه 1200 متر باشد بهترین گزینه برای کاشت نهال گردو ، گردو چندلر میباشد

بسیاری از کشاورزان عزیز به دلیل عدم اطلاعات کافی نهالی را برای کاشت در زمین اراضی خود انتخاب میکنند که هیچ اطلاعاتی در مورد شرایط سازگاری و رشد آن نهال در منطقه خود را ندارند که متاسفانه اکثرا هم با شکست مواجه میشوند

از دیگر نکات مهم میتوان به فاصله بین نهالی ، میزان آبدهی و کود دهی اشاره نمود که این مسئله مهم بیش از ۷۰ درصد در شرایط رشد و ثمر دهی نهال تاثیر گذار خواهد بود …

لذا کادر مدیریتی نهالستان تاج نهال آمادگی مشاوره و کارشناسی های لازم برای تمامی عزیزان را دارا بوده و در این زمینه تمامی نکات لازم را خدمت شما دوستان عزیز ارائه خواهند داد.

برای خرید نهال گردو چندلر میتوانید با شماره های ذیر تماس حاصل فرمایید.

با تشکر : مهندس ابراهیم خیری

شماره تماس : 09360254008 مهندس خیری

شماره تماس : 09203811371 مهندس خانم وفایی

شماره تماس : 09143811371 مهندس خیری

شماره تماس : 04445340403 شماره تماس دفتر فروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید گردو ژنوتیپtajnahal.com

گردوی ژنوتیپ

ژنوتیپ در لغت نامه کشاورزی به معنای اصلاح نژاد و نژاد برتر میباشد که بشر با پیشرفت فنون و علوم کشاورزی توانسته است تا سنین باردهی نهال ها را تا حد چشمگیری پایین آورده و در کنار آن کیفیت و میزان ثمر دهی نهال ها را بالا ببرد .
گردوی مغز قرمزtajnahal.ir

گردوی مغز قرمز

گردو قرمز به دلیل بزرگتر و شیرین تر بودن از گردو های معمولی قهوه ای شناخته شده است. این گردوها طعم اسیدی کمتری دارند و از روغن بیشتری هم دارند.
گردو اسراییلی تخم مرغیtajnahal.ir

گردو اسراییلی تخم مرغی

میوه این گردو به شکل تخم مرغی بزرگ با پوسته کاغذی و مغزی سفید دارد . از گردو های پر بازده بوده و عمر بالایی دارد .
tajnahal.ir

گردو خوشه ای اسراییلی

این نوع نهال بعد از کاشت ۲ سال بعد شروع به بازدهی میکند این ارقام از نوع پربازده بوده و میوه آن دارای پوستی نسبتا نازک میباشد.
گردو خوشه ای پی کنtajnahal.ir

گردو خوشه ای پی کن

این نوع گردو بیشتر در مناطق گرمسیر و مرطوب قابل رشد است میوه آن پوستی سنگین دارد
گردو خوشه ای کوپه ایtajnahal.ir

گردو خوشه ای کوپه ای

این رقم به دلیل عملکرد بالا و مرغوبیت مغز و همچنین باردهی از سال اول و پوست کاغذی بودن و درشتی سایز گردو یکی از با ارزش ترین گردو های موجود در بازار خشکبار محسوب میگردد .
گردو خوشه ای فرانکوتtajnhal.ir

گردو خوشه ای فرانکوت

گردوفرانکوت از نوع زودبازه و تولید شده به صورت ژنوتییپ میباشد که در نهالستان تاج کشت و عرضه میشود
گردو خوشه ای فرنورtajnahal.ir

گردو خوشه ای فرنور

این نوع گردو دارای برگ های دیر گل میباشد و به دلیل داشتن باردهی جانبی در مقابل باد مقاوم تر است
tajnahal.ir

گردو خوشه ای شیلی

گردو خوشه ای شیلی از ارقام تولیدی ژنوتیپ برتر میباشد که در نهالستان به صورت عمده به فروش میرسد